Combat Arms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Combat Arms

Българският фен сайт на играта!
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Знаете ли какво е станало с troppp?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
demon9302
Нов
Нов
demon9302


Брой мнения : 3
Join date : 12.05.2010

Знаете ли какво е станало с troppp? Empty
ПисанеЗаглавие: Знаете ли какво е станало с troppp?   Знаете ли какво е станало с troppp? Icon_minitimeСря Май 26, 2010 1:26 pm

Здравейте момчета и момичета.Имам едно запитване знаете ли какво стана с troppp? Няма никаква информация в форума на Nexon не пише дали е бан и въобще не пише нищо.Моля ви ако имате някаква информация кажете на мен или на Michaellbs или на някой от кланат ни ~NoMercy~
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Знаете ли какво е станало с troppp? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаете ли какво е станало с troppp?   Знаете ли какво е станало с troppp? Icon_minitimeСря Май 26, 2010 1:52 pm

Моля Ви помогнете с каквото можете !
Върнете се в началото Go down
HEPOH
Нов
Нов
HEPOH


Брой мнения : 22
Join date : 17.07.2009
Age : 46
Местожителство : DEATHROOM-BRAVO SIDE

Знаете ли какво е станало с troppp? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаете ли какво е станало с troppp?   Знаете ли какво е станало с troppp? Icon_minitimeЧет Май 27, 2010 3:49 pm

Помагам с каквото мога,за да видиш че съм човек,не да казваш после по наш адрес -"ебал съм ги".Баннат е заради нереално много хедшоти,чрез извадка от статистиката на този сайт http://www.combatarms-rank.com/alltime/exp/Bulgaria.Неговия собственик Dvil-както се пише в играта е направил тази извадка и модераторите банват сички подред който са в нея.Ето я и нея http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&t=184903.

Днес са баннати още 5 147 човека от автоматичната система ,между който и моя брат.Мога да ви уверя ,че той не е използал хак ,понеже не му трябва.ТОЙ МЕ Е УЧИЛ НА ТАЗИ ИГРА,така че смятам коментарите за излишни.
Лошото е, че вече когато баннат някой ,не можем да сме сигурни че е хаквал.Имам вече 4 приятели баннати, за който съм сигурен ,че не използват хакове.
Поздрави и приятна игра.


П.П. MadLubo сори човек,ама и ти си в списъка на автоматичната с-ма -не тази за хедшотове.
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Знаете ли какво е станало с troppp? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаете ли какво е станало с troppp?   Знаете ли какво е станало с troppp? Icon_minitimeНед Май 30, 2010 10:53 am

Тези които заслужават подобно отношение се засягат на останалите съм се извинил !
Видях тази система малко след публикацията ми тук !
Тази система не е реална нито обективна и смея да твърдя че всеки който малко разбира тази игра попада под филтрите и ! .Затова и има толкова много високи рангове които са баннати ! Аз се разминах на косъм само защото тези няколко дни неиграх много .
Няма каво да уверявам никой за троппп че не еизползвал хак или нещо подобно..! Хората с които е играл сами знаят че той е чист ! Просто от NEXON продължават да обиждат коректните играчи и май си заслужават всички обиди и коментари по техен адрес ! НАписал съм им официално писмо в което се казва че никой от клана не се вълнува от рангове и статистика и единственото което ни държи в играта това са приятелите и удоволствието да с е познаваме и да се забавляваме заедно ! Троппп иска не да му встановят акаунта а да му с е извинят ! Аз също бих постапил по този начин !
Преди време когато баннаха Були бях написал нещо да направим и да сме заедно в такива моменти .....да забравим за различията си и да сме силни заедно.... Явно за някои е невзможно да превъзмогнат себелюбието си ....лично аз бих казал "ебал съм ги" точно за моменти като този .... и да ти кажа честно НЕРОНЕ все ми е едно за тебе... и за мнението ти ! АКо искаш да направиш нещо безкористно няма да започваш "помоща" си с подобни изречения....не сме малки може да четем между редовете....но за тебе ще конкретизирам....! Самия факт че за 2-ри път се опитвам да се получи някакво обединение трябва да ти светва една лампичка че всички обиди които трябваше да преглътна от Вашите действия съм ги забравил или поне съм с е опитал да ги омаловажа именно с подобни постове на място където да е достъпно до всеки ! Мисля че доста хора разбраха това но за тебе конкретизирам ...имаш нуждата !
Аи...лек ден от мен и да знаеш че винаги може да разчиташ на моия вот в защита на който и да е БГ играч безрезервно ! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Знаете ли какво е станало с troppp? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Знаете ли какво е станало с troppp?   Знаете ли какво е станало с troppp? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Знаете ли какво е станало с troppp?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Combat Arms :: Друго :: Лаф-
Идете на: