Combat Arms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Combat Arms

Българският фен сайт на играта!
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Z D R BG-TA

Go down 
+11
OtoGiTo
Uncommonly
ventseslav8
UBIECA BG
Stalker
Admin
barabata
topsi84
HEPOH
_G_Q_V_O_L_E_T_O_
-LODA-
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 11:46 am

Сори зА последния пост...но той беше след поредното кикване ....
Като имаш съмнения относно играта ми...знаеш реда ...клип картинка репорт на NEXON и т.н !
СЛед като няма нито един репорт за мен и пове4ето добри играчи са ми приятели на мен не ми остава нищо друго освен да се чудя от къде във ваз тази сигурност че играя нечестно...???? Извинявай но това ме обижда меко казано ! Думите ми могат да потвърдят Миро...него за какво го киквате..? и той ли е хакер ...думите ми могат да потвърди и убиеца...и тои е хакер маи според вас....мога да изброя доста добри играчи които сте изхвърляли безпричинно и арогантно така че думите ти за радост от добри играчи нещо не ми звучат намясто !
А за Отогито не ви знам отношенията и невзимам страна ... със сигурност знам че никога не е имал нужда от хакове и др. помощи за да победи някой а и щом не се имате за най-добрите време е да признаете и други мислия..! Smile
Нищо ло6о несъм казал за Теб за МИнчо или за който и да е друг нито съм обидил който и да е ...Виждаш като имам проблем предпочитам да говоря напряко и без посредници !
За форума е хубаво да го има и вярвам че няма да го развалим....но все пак то е огледало на това което се случва в румовете на играта ...а там за жалост има проблем и неемисля че аз го създавам !
Говориш за уважение но прости ми..... къде си го проявил...към мен ли..? Като ме киквате редовно....?! А за останалите и към тях ли същото уважение....?
Мисля че поведението Ви е надменно и обидно ! Съжалявам но....какво друго сте ми показали...?
ЛОДА радвам се че имаме играч от класата на НЕРОН играл съм с него и срещу него ....класации и стсатистики не ме вълнуват това което виждам ми стига за да го оценя SmileКакто и към твоята игра или на Барабата или на всеки който знае и може и разбира ...! Винаги имам респект и уважение ...мисля че съм го показвал към всички Вас !
Накрая бих казал ...че е време да се огледаме наоколо и да бъдем наистина Българи ! Да си помагаме и уважаваме без зна4ение ранг или способности !


ПП: Отговори ми само на този въпрос! Защо киквате добрите играчи от стаята? Отговор някакъв за да разбера че проявяваш уважението за което говориш !
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 11:51 am

И още нещо ..за да съм наясно....
Надявам се форума да е за всички бг-та ..........или бъркам...?
Върнете се в началото Go down
UBIECA BG
Нов
Нов
UBIECA BG


Брой мнения : 16
Join date : 14.07.2009
Age : 40
Местожителство : pleven

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: здравеите   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 12:30 pm

за вси4ки 4ленове на форума,моля спазваите правилата на форума
Върнете се в началото Go down
http://seksi84.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 12:45 pm

Ясно мерси !
Върнете се в началото Go down
HEPOH
Нов
Нов
HEPOH


Брой мнения : 22
Join date : 17.07.2009
Age : 46
Местожителство : DEATHROOM-BRAVO SIDE

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 3:32 pm

Отговарям.Не съм имал надменно отношение към никой-ако някой се е почувствал така,се извинявам.Никой не е повече от другите независимо каква картинка има около името си.По въпроса с кикването-Минчо си е елит и той си решава кого да изгони.Съгласи се че не е много приятно да минеш срещу нас и да ни направиш смешни-все пак не играем от вчера, а когато си към нас резултата ти да е друг.Особено когато противника е много труден и ти минеш към него няма как да ти симпатизирам.За Огито какво да ти кажа,държи се арогантно към нас обижда предизвикателно-а аз него не съм го обидил никога.Не смятам да репортвам никого,има си хора да следят реда в играта.Изводите си ги правя за мен, кой ,как и с какво играе,но при очевидни нарушения когато хора, с който сме били приятели до вчера се скрие в колоната и играе с хак срещу мен-няма как да не му кажа че е хакер.Мисля че добрия играч се вижда и оценява от всички, няма нужда никой да го признава.Нямам нищо против теб или някой друг -приятелите на мойте приятели- са и мой приятели. cheers
Върнете се в началото Go down
mincho9
Нов
Нов
mincho9


Брой мнения : 1
Join date : 22.11.2009

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ei 4akaite az 6te vi izqm   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 3:51 pm

_G_Q_V_O_L_E_T_O_ написа:
HEPOH написа:
Чакай да се лепна и аз под вас да сме си заедно като в играта хахаха lol!
eeee nerone vnimavai 6te te izqam Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 4:20 pm

Дам ...идва Минчо и киква наред "хакерите" .... ама не6то поне днес се консултирваше с Вас !
Киквали сте ме и когато играя и за вас ...! За това някакво обяснение...??? Не 4е ми отговори на предния!
Резултата е разли4ен за6тото когато играя с вас приоритет ми е Отбора ..играя за отбора ! А когато съм против вас играя единствено за себе си ! Има разлика нали..?!?!
А защо предпо4итам да играя срещу вас мисля 4е сам можеш да си отговориш...! Защото сте некоректни !


ПП: Зза да не ви "пре4а" пишете на рума "Тук играят Минчо,Нерон и компания - специалните " ина4е рискувате да си останете смешни !
Баси поне малко достойнство има ли в някого..???? ООо забравих то невлиза в коласации и статистики !
Върнете се в началото Go down
HEPOH
Нов
Нов
HEPOH


Брой мнения : 22
Join date : 17.07.2009
Age : 46
Местожителство : DEATHROOM-BRAVO SIDE

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 7:28 pm

Колкото повече ти се обяснявам ,толкова повече съжалявам.Незнам какво повече да ти кажа.Опитах с добро ,но не ме разбираш.А цялата ни полемика няма нищо общо по темата.
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 7:48 pm

Дам ...тук си прав..!
Неотговори на нито един въпрос , нито едно доказателство че играя непозволено , нито една причина за това зашо икивате БГ играчи !
Единствено затвардихте всеобщото мнение !
Дадох ви шанс ...двуличието и некоректността ви са неоспорими!
Така че нямате право да се сърдите пове4е и да обвинявате ...а за обидите по ваш адрес ..... явно си ги заслужавате !

Няма какво повече да говорим !
Върнете се в началото Go down
madlubo
Нов
Нов
madlubo


Брой мнения : 23
Join date : 12.01.2010
Age : 28
Местожителство : Two towers

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 10:31 pm

Форума е много добре направен. Надявам се да стане по-исвестен
Върнете се в началото Go down
Admin
Админ
Админ
Admin


Брой мнения : 47
Join date : 10.02.2009
Age : 30
Местожителство : Ямбол

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 11:05 pm

madlubo написа:
Форума е много добре направен. Надявам се да стане по-исвестен
Ще стане по-известен ако всеки от нас сложи това в скайпа си или в подписа си в други форуми и сайтове...
https://combatarmsbg.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t37.htm
Върнете се в началото Go down
https://combatarmsbg.bulgarianforum.net
OtoGiTo
Нов
Нов
OtoGiTo


Брой мнения : 6
Join date : 02.08.2009
Age : 36
Местожителство : софия

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 4:26 am

Ok here are about another 2000 bans of players caught by the hack detection system.

Do not dispute bans, you will not have your ban removed

topsi84

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:kynlB_-gIB4J:forum.nexoneu.com/NXEU.aspx%3Fg%3Dposts%26t%3D158419+topsi84+ban&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg

Това получи помяра дето като путка секи път ме обвиняваше че аз сам бил ползвал хакове , нека ти е гадно мършо проста хакерска .
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 3:46 pm

OtoGiTo написа:
Ok here are about another 2000 bans of players caught by the hack detection system.

Do not dispute bans, you will not have your ban removed

topsi84

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:kynlB_-gIB4J:forum.nexoneu.com/NXEU.aspx%3Fg%3Dposts%26t%3D158419+topsi84+ban&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg

Това получи помяра дето като путка секи път ме обвиняваше че аз сам бил ползвал хакове , нека ти е гадно мършо проста хакерска .

No comment !
Върнете се в началото Go down
topsi84
Нов
Нов
topsi84


Брой мнения : 5
Join date : 01.08.2009
Age : 40

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Май 02, 2010 6:45 pm

Michaell написа:
OtoGiTo написа:
Ok here are about another 2000 bans of players caught by the hack detection system.

Do not dispute bans, you will not have your ban removed

topsi84

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:kynlB_-gIB4J:forum.nexoneu.com/NXEU.aspx%3Fg%3Dposts%26t%3D158419+topsi84+ban&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg

Това получи помяра дето като путка секи път ме обвиняваше че аз сам бил ползвал хакове , нека ти е гадно мършо проста хакерска .

No comment !
za kakvo damie gadno cigan4e ili kakto be6e se pisal otojito negramotniko mar6 na u4ili6e

Пиши на кирилица!
by: Admin
Върнете се в началото Go down
HEPOH
Нов
Нов
HEPOH


Брой мнения : 22
Join date : 17.07.2009
Age : 46
Местожителство : DEATHROOM-BRAVO SIDE

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 8:39 am

За пореден път се вижда ,че няма модератори в този "форум",който да бдят за спазването на правилата.Това не е селска седянка ,където да се псувате и обиждате.Това е публичен форум.Ако не знаете какво е това, пробвайте да пишете същите помии в някой голям форум, да видите какво ще стане.Замислете се как някой човек започва да играе играта-харесва му,решава да намери други играчи да сподели интересите си -пише в търсачката combat arms bg и попада на вашите простотии и си деинсталира играта.Само се замислете над това.
Върнете се в началото Go down
HEPOH
Нов
Нов
HEPOH


Брой мнения : 22
Join date : 17.07.2009
Age : 46
Местожителство : DEATHROOM-BRAVO SIDE

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 8:44 am

OtoGiTo написа:




topsi84

Това получи помяра дето като путка секи път ме обвиняваше че аз сам бил ползвал хакове , нека ти е гадно мършо проста хакерска .


Бачо Кико недей да злобееш-щото утре ,като му подаря моя профил, не знам на кого ще му е гадно.Спомням си, че като те изтриха тебе, нямаше такива изцепки-щото повярвай ми така ме сърбяха пръстите ,но запазих приличие.

Извинявам се за двойният пост,ако някой мод реши нека ми събере двата поста.
Върнете се в началото Go down
barabata
Нов
Нов
barabata


Брой мнения : 5
Join date : 01.08.2009

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 8:37 pm

Michaell написа:
Дам ...тук си прав..!
Неотговори на нито един въпрос , нито едно доказателство че играя непозволено , нито една причина за това зашо икивате БГ играчи !
Единствено затвардихте всеобщото мнение !
Дадох ви шанс ...двуличието и некоректността ви са неоспорими!
Така че нямате право да се сърдите пове4е и да обвинявате ...а за обидите по ваш адрес ..... явно си ги заслужавате !

Няма какво повече да говорим !
cheers Razz Twisted Evil Аз едно немога разбера какво делите,и вие не знаете.Не говори в множествено число ,ако обичаш.Аз не искам да се заяждам с никой и не деля с никой нещо,но това което правите не правилно.Това си е мое мнение Very Happy играите за кеф поздрави на всички cheers
Върнете се в началото Go down
OtoGiTo
Нов
Нов
OtoGiTo


Брой мнения : 6
Join date : 02.08.2009
Age : 36
Местожителство : софия

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: : D   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeНед Май 09, 2010 10:29 pm

Нямаше такива исцепки тука да ама напрекъснато имаше изцепки на едно друго местенце ше му подари acounta си Very Happy ти като говориш и ти не си верваш .Едно е да те баннат за тва че си прост глупав хакер - топси - при положение че мен ме обвиняваше напрекъснато че аз съм бил и ти пак го защтитаваш нема се опраиш моито момче никога мен ме баннаха не за хак а за глич само да ти изясним не са ми нужни хакове за да ви разбия като гореспоменатия лаинар . Ама лижи си ти дупенца хакерски не ми пречиш ... Razz Razz Razz


Последната промяна е направена от OtoGiTo на Пет Май 14, 2010 9:10 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
HEPOH
Нов
Нов
HEPOH


Брой мнения : 22
Join date : 17.07.2009
Age : 46
Местожителство : DEATHROOM-BRAVO SIDE

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeПон Май 10, 2010 8:50 am

Аха ,значи си бременен ама малко-така ли?


П.П. Съжалявам че не направих шот на твойта реплика"Имам само една модната оптика" пък после пак ми обяснявай кой бил кирлив хакер.
П.П. Пиши малко по разбираемо-нали Топси те прати на училище,послушай го поне този път. Twisted Evil
Ако нямаш запетайки тука ,,,,,,,,,,,,,,,,,, съм ти пратил малко. lol!
Върнете се в началото Go down
barabata
Нов
Нов
barabata


Брой мнения : 5
Join date : 01.08.2009

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeПон Май 10, 2010 4:42 pm

Michaell написа:
Дам ...идва Минчо и киква наред "хакерите" .... ама не6то поне днес се консултирваше с Вас !
Киквали сте ме и когато играя и за вас ...! За това някакво обяснение...??? Не 4е ми отговори на предния!
Резултата е разли4ен за6тото когато играя с вас приоритет ми е Отбора ..играя за отбора ! А когато съм против вас играя единствено за себе си ! Има разлика нали..?!?!
А защо предпо4итам да играя срещу вас мисля 4е сам можеш да си отговориш...! Защото сте некоректни !


ПП: Зза да не ви "пре4а" пишете на рума "Тук играят Минчо,Нерон и компания - специалните " ина4е рискувате да си останете смешни !
Баси поне малко достойнство има ли в някого..???? ООо забравих то невлиза в коласации и статистики !
bounce bounce Very Happy Така днес получих едни снимки ,на които се хвалиш че си ни бил яко на СW.Добре нямам нищо на против това ,ама да казваш че сме луди и не фредни,тук вече прекаляваш, така че те помолих един пьт вече,сега втори, не говори в множествено число.Нито сам болен,нито ти си доктор да казваш че сме болни .Ако искаш да се пробваме пак на CW Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeСря Май 12, 2010 8:52 am

barabata написа:
Michaell написа:
Дам ...идва Минчо и киква наред "хакерите" .... ама не6то поне днес се консултирваше с Вас !
Киквали сте ме и когато играя и за вас ...! За това някакво обяснение...??? Не 4е ми отговори на предния!
Резултата е разли4ен за6тото когато играя с вас приоритет ми е Отбора ..играя за отбора ! А когато съм против вас играя единствено за себе си ! Има разлика нали..?!?!
А защо предпо4итам да играя срещу вас мисля 4е сам можеш да си отговориш...! Защото сте некоректни !


ПП: Зза да не ви "пре4а" пишете на рума "Тук играят Минчо,Нерон и компания - специалните " ина4е рискувате да си останете смешни !
Баси поне малко достойнство има ли в някого..???? ООо забравих то невлиза в коласации и статистики !
bounce bounce Very Happy Така днес получих едни снимки ,на които се хвалиш че си ни бил яко на СW.Добре нямам нищо на против това ,ама да казваш че сме луди и не фредни,тук вече прекаляваш, така че те помолих един пьт вече,сега втори, не говори в множествено число.Нито сам болен,нито ти си доктор да казваш че сме болни .Ако искаш да се пробваме пак на CW Smile Smile

Нямам от какво да с е срамувам нито пък има нещо което не е истина в думите ми ...а да победим вашия клан си е повод за хвалба... това последното го приеми като комплимент с най-добри чуства и без задни мисли...! Другото може да си го прочете6 в лични съобщения !

ПП: нема проблем за clan war ...аз съм винаги ЗА Smile
Върнете се в началото Go down
OtoGiTo
Нов
Нов
OtoGiTo


Брой мнения : 6
Join date : 02.08.2009
Age : 36
Местожителство : софия

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeПет Май 14, 2010 9:30 pm

Аха ,значи си бременен ама малко-така ли?


П.П. Съжалявам че не направих шот на твойта реплика"Имам само една модната оптика" пък после пак ми обяснявай кой бил кирлив хакер.
П.П. Пиши малко по разбираемо-нали Топси те прати на училище,послушай го поне този път. Twisted Evil
Ако нямаш запетайки тука ,,,,,,,,,,,,,,,,,, съм ти пратил малко. lol!



Абе момче колко пъти да ти казвам да не се дрогираш преди да пишеш в форума ! Тея твои неадекватни писания те правят наи малкото трагикомичен , аиде в играта си само смешен ама тука трагедията е пълна .Имал само 1 модната оптика абе некои говори ли за тебе бе ти пак си не разбрал Very Happy помисли моляти си поне половин час преди да пишеш другия път .
Ети запетаики да си имаш и ти . ,/, ,/, ,/, ,/, ,/,
Върнете се в началото Go down
demon9302
Нов
Нов
demon9302


Брой мнения : 3
Join date : 12.05.2010

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeСря Май 26, 2010 1:22 pm

Здравейте момчета и момичета.Имам едно запитване знаете ли какво стана с troppp? Няма никаква информация в форума на Nexon не пише дали е бан и въобще не пише нищо.Моля ви ако имате някаква информация кажете на мен или на Michaellbs или на някой от кланат ни ~NoMercy~
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeСря Май 26, 2010 1:33 pm

demon9302 написа:
Здравейте момчета и момичета.Имам едно запитване знаете ли какво стана с troppp? Няма никаква информация в форума на Nexon не пише дали е бан и въобще не пише нищо.Моля ви ако имате някаква информация кажете на мен или на Michaellbs или на някой от кланат ни ~NoMercy~

Сигурен съм че troppp не използва хакове и се надявам това е да е някаква гадна грешка от страна на NEXON ! Дано не е някой тъп неоправен бъг в тяхната бъгава игра.... и сега troppp да им го отнася както преди време Були а и предполагам още доста честни играчи...!

Затова моля Ви помогнете да разберем какво е станало с него !
Благодаря предварително !
Върнете се в началото Go down
HEPOH
Нов
Нов
HEPOH


Брой мнения : 22
Join date : 17.07.2009
Age : 46
Местожителство : DEATHROOM-BRAVO SIDE

Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 27, 2010 4:13 pm

OtoGiTo написа:
Аха ,значи си бременен ама малко-така ли?


П.П. Съжалявам че не направих шот на твойта реплика"Имам само една модната оптика" пък после пак ми обяснявай кой бил кирлив хакер.
П.П. Пиши малко по разбираемо-нали Топси те прати на училище,послушай го поне този път. Twisted Evil
Ако нямаш запетайки тука ,,,,,,,,,,,,,,,,,, съм ти пратил малко. lol!



Абе момче колко пъти да ти казвам да не се дрогираш преди да пишеш в форума ! Тея твои неадекватни писания те правят наи малкото трагикомичен , аиде в играта си само смешен ама тука трагедията е пълна .Имал само 1 модната оптика абе некои говори ли за тебе бе ти пак си не разбрал Very Happy помисли моляти си поне половин час преди да пишеш другия път .
Ети запетаики да си имаш и ти . ,/, ,/, ,/, ,/, ,/,

Ади сега ти извикай някой ,който може да чете и да ти обясни какво съм писъл и после сам си изтрий умното мнение чрез бутона" промени"-горе вдясно се намира.И си отваряй речника като пишеш другия път-полза ще има за всички.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Z D R    BG-TA - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Z D R BG-TA   Z D R    BG-TA - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Z D R BG-TA
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Combat Arms :: Друго :: Лаф-
Идете на: