Combat Arms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Combat Arms

Българският фен сайт на играта!
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малко разяснение, моля!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
kalin1976
Нов
Нов
kalin1976


Брой мнения : 1
Join date : 22.09.2009

Малко разяснение, моля!! Empty
ПисанеЗаглавие: Малко разяснение, моля!!   Малко разяснение, моля!! Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 7:47 am

От около 1 година играя играта, преди играех сещате се коя да не споменавам тук, но както и да е. Искам да задам няколко въпроса относно някои изрази в играта. Какво означава "noob", като започна да ги избивам почвата все това да ми викат? "noob cheater" ? " Горе долу се справям с англйиския, ама това са някакви изрази, които са ми непознати! Моля накой да ми разясни и как непрекъснато от 2-3 дена има страшно много хакери, с ниски коефиценти, не искам хак, просто те го включват по някакъв начин ли? Мерси предварително
Върнете се в началото Go down
HEPOH
Нов
Нов
HEPOH


Брой мнения : 22
Join date : 17.07.2009
Age : 46
Местожителство : DEATHROOM-BRAVO SIDE

Малко разяснение, моля!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко разяснение, моля!!   Малко разяснение, моля!! Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 11:18 am

Отговарям Калински-noob означава новобранец по нашему-балък тоест нищо хубаво за теб както се сещаш.А noob cheater e новобранец който хаква или мами -което е същото.Хака е програма която се пуска допълнително на компа и върши цялата работа вместо теб-това е най-общо казано.
За повече разяснение относно хаковете можеш да питаш Огито Сосо Сталкера и други баннати бойци от играта lol!
Върнете се в началото Go down
 
Малко разяснение, моля!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Турнир № 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Combat Arms :: Друго :: Друго за играта-
Идете на: