Combat Arms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Combat Arms

Българският фен сайт на играта!
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
buli86
Нов
Нов
buli86


Брой мнения : 4
Join date : 23.11.2009
Age : 37

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 1:59 pm

САМО 4Е ПРОГРАМАТЕ Е ТРИАЛ ВЕРСИЯ,НЯКОИ АКО ЗНАЕ ПО ДОБРА ДА ПИ6Е



https://www.youtube.com/watch?v=VdliDi9slx8

https://www.youtube.com/watch?v=OQOJVpM73Ik

https://www.youtube.com/watch?v=O5l5LMV2hro

https://www.youtube.com/watch?v=wNKRaFMJccs bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 5:18 pm

Хахахахах..... тва е монтаж....не си ти....неможе да си ти...няма как да си ти.... а и да си ти....и да не си хакер....пак си хакер ! Smile))))


ПП: хубава игра !
Върнете се в началото Go down
buli86
Нов
Нов
buli86


Брой мнения : 4
Join date : 23.11.2009
Age : 37

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 6:31 pm

Michaell написа:
Хахахахах..... тва е монтаж....не си ти....неможе да си ти...няма как да си ти.... а и да си ти....и да не си хакер....пак си хакер ! Smile))))


ПП: хубава игра !

хахах кои го казва Very Happy от теб по голам няма........ cheers
Върнете се в началото Go down
Uncommonly
Най-добър играч!
Най-добър играч!
Uncommonly


Брой мнения : 24
Join date : 11.11.2009
Age : 43
Местожителство : Варна

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 12:24 am

Не съм си правил труда да гледам клиповете но искам да вметна, че "buli" не е баннат заради използване на хак ами заради използване на бъг в "Quarantine" мода, за който никъде не пише, че е забранено дори и от Нексон, за което според мен сами са си виновни и отново раздават банове без абсолютно никаква причина по същия начин както се случи с гамстера, но това е друга тема.

Според мен трябва да пуснеш тема във форума да ти преразгледат бана и да го махнат защото това си е жива подигравка. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.bcl-bg.com
HEPOH
Нов
Нов
HEPOH


Брой мнения : 22
Join date : 17.07.2009
Age : 46
Местожителство : DEATHROOM-BRAVO SIDE

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 4:01 pm

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Easycapture1o.th
Върнете се в началото Go down
buli86
Нов
Нов
buli86


Брой мнения : 4
Join date : 23.11.2009
Age : 37

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 11:25 pm

HEPOH написа:
НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Easycapture1o.th


да банаха ме, оба4е не е заради хак!!!!! посети саита и ще видиш- http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&t=137659
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitimeСря Фев 17, 2010 8:32 am

Абсолютна некоректност от NEXON !
След като протестирахме и се опитвахме да спасим Були....някак си NEXON загуби уважението ми..! Не че това им пука на тях но.... Утре могат по същия сценарий да баннат всеки един от нас..... не че ми пука и заради това ама... след като сме били коректни към тях....би следвало коректността да е взаимна...! Иначе.... нямам думи....
Между другото те май с е усетиха и..... сега гледам правят пълна ревизия на играта си.... дано наистина са разбрали че така повече неможе да продължава..!
Върнете се в началото Go down
genoside
Модератор
Модератор
genoside


Брой мнения : 10
Join date : 07.12.2009
Age : 28

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 6:14 pm

NEXON тотално унищожи тази игра.Спомням си преди година като започнах да играя..Беше най-яката игра! Нямаше нито хакери,нито лаг,нито Black Market..Въобще нямаше грешка играта играех с удоволствие.А сега всичко е точно обратното от ден на ден играта става все по зле..
А колкото за buli мисля че трябва да се направи една тема във форума на играта Smile
Върнете се в началото Go down
Michaell
Нов
Нов
avatar


Брой мнения : 22
Join date : 21.11.2009
Age : 51
Местожителство : Бургас

НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 9:24 am

genoside написа:
NEXON тотално унищожи тази игра.Спомням си преди година като започнах да играя..Беше най-яката игра! Нямаше нито хакери,нито лаг,нито Black Market..Въобще нямаше грешка играта играех с удоволствие.А сега всичко е точно обратното от ден на ден играта става все по зле..
А колкото за buli мисля че трябва да се направи една тема във форума на играта Smile

Да..! Мисля че трябва да се обеденим всички български игрчи и да пуснем една тема във форума на NEXON !
Неможе заради тяхните неразбории да се баннват чисти играчи !!! Бих се радвал ако темата подхваната тук намери отзвук във всеки един от нас , и да се обеденим в една обща кауза ! Със сигурност ще има и такива който небиха гласували или взели участие в нещо подобно и още повече за Були .... но нека незабравяме че това е само една игра и това което е ставало в играта се решава отново там .... тук сме обикновенни Българи обединени от интереса ни в една игра...!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????   НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е????? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НЯКОИ ХОРА МИСЛЯТ ЧЕ САМ ХАКЕР!!!!!!ТАКА ЛИ Е?????
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ХАКЕР
» Само какъв хакер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Combat Arms :: Друго :: Друго за играта-
Идете на: